خدمات عروسي
طراحي وب سايت | ساخت سايت | طراحي سايت شركتي

امروزه در طراحي سايت شركتي به عنوان مثال سايت معرفي باغ تالار يكي از مهم ترين بحث ها در شركت طراحي وب سايت ها بحث امنيتي است. كه بايد در تجارت الكترونيك به آن ها اهميت داد.

بحث امنيت در ساخت سايت ها بحثي چالش بر انگيز است. كه بايد به دقت به بررسي آن ها پرداخت. شركت هاي طراحي سايت اغلب با استفاده از شيوه هاي متفاوتي اين مسائل را كنترل مي كنند كه در اينجا به چند مورد از آن ها اشاده خواهيم كرد.

 

تزريق كدهاي اس كيو ال

يكي از مسائل مهم در طراحي وب سايت ها مسائل تزريق كدهاي مخرب SQL است كه بايد به دقت به ورودي كاربران توجه كرد. در بحث وب سايت ها نبايد به فرم ها اعتماد كرد و بايد آن ها را به دقت مورد بررسي قرار داد.

 

امنيت در XSS

بيشتر حملاتي كه در وبسايت ها انجام مي شود مربوط به بحث حملات و تزريق كدهاي مخرب به وب سايت است. در بسياري از سايت سازها مانند وردپرس و جوملا اين مسائل پيش مي آيد ولي در مورد طراحي سايت هايي كه با فريم ورك هاي لاراول به طور مثال انجام مي شود اين امنيت ها در شركت هاي طراحي وب سايت پيش بيني شده و آن ها كنترل مي شوند.

 

آپلود كردن فايل هاي مخرب

هرجايي از سايت شما كه امكان آپلود كردن فايل وجود دارد را به دقت بررسي كنيد و پسوند هاي آن ها را چك كنيد كه همان فرمت فايلي كه مد نظر شما است باشد. و فايل غير قابل اجرا باشد.

 

ارسال ايميل هاي مخرب

اين نوع حمله كمتر مورد توجه شركت هاي ساخت سايت قرار مي گيرد ولي بايد اينرا بدانيد كه بسيار با اهميت هستند. بسياري از هكرها با استفاده از ايميل هاي مخرب اقدام به انتشار ويروس ها مي كنند و سايت شما را خراب مي كنند. بايد در اينجور مواقع از هاست هاي معتبر استفاده نماييد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۲۶:۴۴ ] [ اعظم صادقي ] [ نظرات (0) ]

شما كسب و كار خود را شروع كرديد، به عنوان مثال يك سايت بانك اطلاعات تالار پذيرايي تبريك ميگم. حالا شما صاحب كسب و كار خودتون هستيد، تا به حال به اين فكر كرديد كه كسب و كار خودتون رو گسترش بدين به صورت آنلاين؟ در اين مقاله روش ها و ملزومات مختلف براي رشد كسب وكار خودتون رو بهتون معرفي مي كنيم.

3 تا از بخش هاي اصلي يك وب سايت

اول از همه: در كسب و كار شما فروش آنلاين وجود دارد؟ داشتن يك وب سايت به شما اجازه مي دهد تا مشتريان شما را به راحتي پيدا كنند و اطلاعاتي در مورد شما و كسب و كارتان كسب كنند اگر شما كالا داريد اقدام به طراحي سايت شركتي كنيد تا بتوانيد به راحتي اقدام به فروش اجناس خود كنيد.

دامنه مناسب: نام دامنه شما بازتاب گر كسب و كار شما مي باشد. نام تجاري مناسب بسيار مهم است تا به عنوان رابطي باشد براي كسب و كار شما تا وقتي خريدار آن را به زبان مي آورد كسب وكار شما سريعا در ذهنش تداعي شود.

شركت ميزباني هاست مناسب: يك شركت ميزباني مناسب براي وبسايت شما بسيار حائز اهميت مي باشد زيرا در زماني كه ممكن است كاربران زيادي وارد وب سايت شما شوند و سايت شما به حالت تعليق درآيد در اين زمان اين شركت وارد عمل شده و از وب سايت شما به نحو احسن پشتيباني مي كند و باعث فروش بيشتر شما شود.

طراحي وب سايت : حس و نگاه اولي كه به وب سايت شما مي شود مهم است.چند گزينه وجود دارد اگر شما تجربه اي نداريد در اين زمينه بهتر از محصولات آماده مانند وردپرس استفاده نكنيد جون بعدا حتما به دردسر مي افتيد بهتر است قالب و سايت خود را به صورت سفارشي به شركت هاي طراحي سايت سفارش دهيد تا بهترين نتيجه را در زمينه فروش آنلاين بدست آوريد.

5 ملاحظه مهم:

شما نياز داريد تا در دنياي وب ديده شويد توسط كاربران تا تمامي كساني كه به كسب و كار شما علاقه دارند وارد سايت شما شده و از آن استفاده كنند.

ريسپانسيو: آيا وب سايت شما در تمامي صفحه نمايش ها بهينه شده است؟ با افزايش ترافيك شما در جستجوها قطعا خيلي از آنها با موبايل هستند، گوگل قابليت نمايش وب سايت در موبايل را يكي از مولفه هاي اصلي رتبه گرفتن براي سايت شما در نظر گرفته است كه ساخت سايت بدين منظور بسيار مهم است شما بايد حتما وب سايت خود در موبايل چك كنيد تا بدون مشكل باشد و كاربران به راحتي در آن به خريد از سايت شما بپردازند.

سئو: به معني بهينه سازي موتورهاي جستجو(جستجوگرها) ، وقتي شما مطلبي در سايت خود درج مي كنيد موتورهاي جستجو از طريق الگوريتم هاي خود اين مطلب را پيدا كرده و در نتايج خود نشان مي دهند مانند گوگل كه نتايج را به مشتريان نشان مي دهد و از اين طريق مشتريان به وب سايت شما مي آيند. سئو بسيار مهم مي باشد زيرا بايد مطمئن شد تا مشتريان با جستجوي كلمات مرتبط به وب سايت يا فروشگاه شما هدايت شوند.

به روزرساني: هنگامي كه طراحي وب سايت شما آپلود شد و بالا آمد شما براي حفظ مشريان خود بايد بر روي آن مطلب به روز و مناسب بگذاريد.محصولات جديد بگذاريد مطالب مفيد و جديد قرار دهيد تا كاربران با خواندن آنها سرگرم شوند و به گشت گذار در وب سايت شما بپردازند تا حس كنند سايت شما زنده است و حس امنيت و اطمينان به آنها دست دهد تا به راحتي و با خيال راحت به خريد بپردازند.

تجربه كاربر: آيا دوستان و خانواده شما از وب سايت بازديد كرده اند؟ مشكلي در روند خريد يا مانعي وجود دارد؟ شما بايد بخشي براي پرسش و پاسخ ايجاد كنيد تا اگر مشكلي در خريد وجود دارد كاربران به شما اطلاع دهند تا آن موانع رفع كنيد تا نرخ بازديد كاربران در سايت شما بالا رود و همينطور سبد خريد خود را كاربران رها نكنند.

رقابت: رقباي خود را هميشه تحت نظر بگيريد ببينيد آنها چه پروسه هايي را طي كردند تا موفق شوند و با دقت به ضعف هاي آنها توجه كنيد و در وب سايت خود اين ضعف ها را بر طرف كنيد تا به چشم كاربران بياييد.

4 تكنيك بازاريابي

حالا كه وب سايت در حال كار كردن به طور كامل است و ديد مشتريان را به خود جلب كرده وقت بازاريابي براي كسب و كار شما مي باشد.

مشتريان را هدف بگيريد: مطمئمن شويد تا شما منتظر نمي مانيد تا مشتريان به سمت شما بيايند. فعاليت خود را براي محصولات و خدماتي آغاز كنيد كه مي دانيد مشتريان به دنبال آن هستند.همچنين از شبكه هاي اجتماعي مي توانيد استفاده كنيد و تبليغ كنيد براي جذب مشتري، همچنين مي توانيد در گوگل جستجو كنيد ببينيد كه مشتريان شما بيشتر به دنبال چه چيزي هستند.

شبكه: ايجاد ارتباط با مردمي كه مربوط به كسب وكار شما هستند، شبكه هاي بزرگ مي توانند به كسب وكار شما و گسترش آن كمك بالقوه اي نمايند و هم باعث شوند هويت نام تجاري شما تقويت شود.اگر بتوانيد با يك منبع خوب متصل شويد و به ديدار متخصصان كسب و كار خود برويد بهترين راه خواهد بود.

كمپين هاي ايميل: گرفتن يك ايميل فقط به عنوان فروش مهم نيست، علاوه بر فروش خيلي كارهاي ديگر نيز مي توان از طريق ايميل انجام داد، شما يك ليست از ايميل هاي مهم را تهيه مي كنيد و به آنها خدمات و محصولات ممتاز خود را معرفي مي كنيد و از طريق ايميل آنها را وسوسه كرده و به وب سايت خود مي كشانيد.

همچيني براي بروز رساني محصولي خاص مي توانيد از ايميل استفاده كنيد تا مشتريان بالقوه خود را مطلع كنيد و يا حتي محصولي كه قرار است در آينده به فروش برسد.

تبليغ: آيا مي خواهيد مردم بيشتر در مورد كسب و كار شما بدانند و همچينين متوجه شوند شما چي پيشنهادات شگفت انگيزي داريد؟؟ تبليغات فرصت هايي عالي براي شما به ارمغان مي آورند،Adwords  گوگل جايي عالي براي شروع است.

3 نكته مهم براي پشتيباني از مشتري

در انتها، شما مي خواهيد براي اطمينان از كيفيت شركت شما كيفيت خدمات به مشتريان را به نحو احسن انجام دهيد و مشتريان خود را راضي نگه داريد. خيلي از كسب و كارهايي كه شكست خوردند در اين مرحله به خوبي عمل نكردند، بهترين راههاي مقابله با اين مسائل را براي شما بازگو مي كنيم:

بشريت: بگذاريد مردم متوجه شوند كه تمام كارهايشان توسط آدم هاي واقعي و مسئولان پشتيباني انجام مي شود تا احساس امنيت كنند و بدانند به آنها اهميت مي دهيد، وقتي مشتريان عاشق شما و كسب كارتان شوند،مشتريان جديدي را براي شما مي آورند و همچنين شما را به بقيه پيشنهاد مي دهند. بدين وسيله از طريق مردم نام تجاري خود را بالا مي بريد.

بازخورد مشتريان: از مشتريان استفاده كنيد براي اين كه كسب و كار شما را بررسي كنند و درباره نظر دهند و آن را نقد كنند،اين مي تواند براي شما بسيار با ارزش باشد از ديد مشتريان به كسب و كار شما نگاه كردند بسيار مفيد مي باشد و بهبود وب سايت شما كمك مي كند.

سرويس پشتيباني: هنگامي كه كسب و كار شما به مشتريان پشتيباني ارائه ندهد، مشتريان شما در تاريكي رها خواهند شد، اگر آنها متوجه اين پارامتر شوند شايد هرگز به سايت شما ديگر برنگردند،پس پشتيباني ضروري مي باشد، به مشتريان خود اطمينان بالقوه دهيد تا خيالشان از بابت خريد خود مطمئن باشد، راهنما براي آنها بگذاريد.

خب مطمئن باشيد اگر به همه موارد بالا اتكا كنيد و آنها را انجام كسب و كار آنلاين شما رونق پيدا خواهد كرد و طعم موفقيت را خواهيد چشيد.

ادامه مطلب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۰۲:۵۸ ] [ اعظم صادقي ] [ نظرات (0) ]
 • تاثير گذار بودن يك طراحي وب سايت فروشگاه اينترنتي و يا سايت معرفي سالن عروسي را بايد از ديد مشتري ديد نه از نگاه يك طراح سايت، در اين مورد ديدگاه هاي متفاوتي وجود دارد كه يك طراحي سايت شركتي تا چه اندازه خوب به نظر خواهد رسيد.

  در زير به چند مورد از اين موارد اشاره خواهيم كرد.

   

  1.هدف گذاري در مورد ساخت سايت

  يك طراحي  وب سايت خوب هميشه نيازهاي كاربران را بايد فراهم نمايد. كاربران سايت شما به دنبال چه چيزي هستند؟ آيا به دنبال اطلاعات، سرگرمي و يا يك چيز جذاب ديگر هستند. يا در رابطه با يك تجارت به دنبال اطلاعات هستند و يا قصد همكاري دارند؟ هدف را مشخص كنيد و بهترين ها را در اختيار كاربران سايت قرار دهيد.

   

  2.ارتباطات

  مردم بر روي وب به دنبال بدست آوردن اطلاعات به سريعترين شكل ممكن هستند. پس اين بسيار مهم است كه با آن ها بتوانيد سريع ارتباط برقرار كنيد. و خواندن اطلاعات و بدست آوردن آنرا براي آن ها سريع كنيد. اطلاعات شما بايد داراي سرفصل و بسيار مرتب و ساده باشند

   

  3.طرح نوشته ها

  به ظور كلي فونت هاي سنس و يا يكان براي خواندن بسيار مناسب هستند. دقت كنيد سايز فونت هاي شما ريز و يا درت نباشند.

   

  4.رنگ بندي

  رنگ بندي سايت بسيار مهم است و از ابتداي طراحي وب سايت به اين مسئله دقت زيادي مي شد. بايد رنگ پس زمينه سايت را به گونه اي انتخاب كنيد كه باعث خستگي چشمان كاربران سايت شما نشود.همچنين فاصله ها و راهنمايي براي مسير يابي در سايت را نيز به دقت فراهم كنيد و در جاي مناسب قرار دهيد.

   

  5.تصاوير

  يك تصوير مي تواند هزاران حرف براي گفتن داشته باشد. و انتخاب يك تصوير مناسب براي سايت تان مي تواند به ارتباط بر قرار كردن كاربران سايت با شما و به برند سازي سايت شما كمك زيادي كند.

   

  1. مسيردهي

  مسيردهي مناسب به صفحات سايت يكي ديگر از عوامل مهم در طراحي سايت فروشگاهي است. يكي از اين ابزارها ايجاد مسيرهاي تو در تو براي بهتر پيدا كردن صفحه اي است كه كاربران در آن صفحه قرار دارند.

   

  1. لايه هاي مرتب

  ايجاد مطالبي كه به صورت رندم درون سايت شما مي آيند و يا سايت هايي كه خيلي شلوغ هستند مي تواند باعث گيجي كاربران سايت شوند. بايد اطلاعات سايتتان را به صورت تميز و به صورت طبقه بندي شده درون سكشن هاي سايت قرار دهيد.

   

  1. سرعت بارگذاري

  تمام كاربران از سايت هايي كه دير بارگذاري مي شوند بدشان مي آيد. مي توانيد كدهاي جاوا اسكريپت و يا css سايت تان را فشرده سازي نماييد.

   


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۳۰:۵۳ ] [ اعظم صادقي ] [ نظرات (0) ]

اگر شما جزو طرفداران ساخت سايت هستيد به شما پيشنهاد مي كنم به اين مقاله توجه كنيد در اين مقاله ما به شما راه هاي ساخت سايت را آموزش خواهيم داد و شما را در رسيدن به بهترين گزينه در طراحي سايت شركتي راهنمايي جامعي خواهيم كرد.

ساخت سايت مي تواند از روش هاي مختلفي انجام پذيرد.

به طور كلي روش هاي طراحي وب سايت به سه گونه امكان مي پذيرد

 • اولين روش استفاده از وب لاگ سازي است شما در اين روش بايد به يكي از سرويس دهندگان وبلاگ برويد و به صورت رايگان با ساخت اكانت يك وبلاگ و يا يك صفحه وب براي خودتان ايجاد نماييد در اين صورت مي توانيد مطالب خودتان را تحت عنوان يك سايت ديگر به مردم نمايش دهيد. مزاياي اين كار اين است كه در اين روش شما نيازي به هزينه كردن نداريد و خيلي سريع در عرض چند دقيقه به آنچه كه نياز داريد مي رسيد.

منتها در اين روش شما ديگر يك وب سايت كامل نداريد و نمي توانيد مثلا اين وب سايت را در آينده ارتقا دهيد و يا دروازه پرداخت براي آن تهيه نماييد و يا از لحاظ امكانات دايناميكي سايت خودتان را ارتقا دهيد تمامي امكانات شما مربوط به همان سرويس دهنده اي است كه داريد از آن استفاده مي كنيد

 

 • در روش بعدي شما مي توانيد از سايت سازهايي مانند جوملا و يا ورد پرس استفاده نماييد در اين سيستم شما مي توانيد با خريد يك هاست و دامنه براي سايت خودتان كه هزينه زيادي نيز ندارد يك وب سايت شخصي تهيه نماييد در اين روش و با نصب ورد پرس و جوملا يك سايت داشته باشيد در اين روش شما يك سايت كامل با يك اسم منحصر به خود خواهيد داشت. منتها از معايب استفاده از سايت سازها اين است كه شما نمي توانيد يك سايت با امنيت با كيفيت بالا و يا قابل ارتقا در آينده داشته باشيد زيرا در اين روش طراحي سايت شما فقط مي توانيد از افزونه ها و قابليت هايي كه قبلا در اين نوع وب سايت ها تهيه شده استفاده نماييد و يا بدتر از آن اين است كه شما از كدهاي اين سايت ها خبر دار نيستيد و نمي توانيد در صورت بروز مشكلات سايت خودتان را به راحتي درست كنيد و يا به دليل منبع باز بودن اين سايت ها و اينكه در دسترس همگان است عموما اين نوع طرحي سايت ها امنيت بالايي ندارند كه در عموم به آن ها طراحي سايت با استفاده از قالب آماده گفته مي شود.

 

 • روش ديگر كه بهترين روش در طراحي وب سايت است استفاده از طراحي سايت شركتي مي باشد كه برنامه نويسي و ساخت سايت شما از صفر و براي نيازهاي شما برنامه نويسي مي شود كه درنتيجه شما ميتوانيد يك سايت زيبا داشته باشيد و يك پنل مديريت كه بسيار ساده و مخصوصي شما نوشته شده است تا بتوانيد در كمترين زمان محتوا و نوشته هاي سايت خودتان را تغيير دهيد. همچنين در نوع طراحي سايت شما به راحتي مي توانيد سايت خودتان را ارتقا دهيد. تقريبا تمامي سايت هاي بزرگ و معروف مانند ديجيكالا و يا آمازون و ... براي خودشان ساخت سايت اختصاصي دارند.

 

ادامه مطلب

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۱۷:۱۰ ] [ اعظم صادقي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

بانك اطلاعات خدمات عروسي و تشريفات مجالس
نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 11
دیروز : 3
افراد آنلاین : 1
همه : 912
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب